Czy tylko korzyści wynikają z lokaty?

O jakich najważniejszych czynnikach warto powiedzieć w przypadku założenia odpowiedniej lokaty? Istnieją na pewno dość spora ilość. Z pewnością każdy bank na świecie jest w stanie reklamować swoje własne produkty finansowe i usługi na każdy możliwy sposób. Idealne medium w tej chwili to oczywiście ulotki, telewizja, radio oraz Internet. Z pewnością spot reklamowy może składać się z określonej liczby zalet. Jednak dość często można znaleźć ukryte minusy. W dużym skrócie należy sobie uświadomić to, że tak właściwie banki w sprytny sposób próbują uzyskać nowego klienta.

Read More

Jak przygotować budżet domowy na kredyt gotówkowy?

Przygotowanie budżetu domowego na zaciągnięcie nawet krótkoterminowego kredytu gotówkowego to zadanie obowiązkowe, aby uniknąć problemów ekonomicznych w przyszłości. Pożyczki gotówkowe charakteryzują się aktualnie bardzo dużym bezpieczeństwem. Pomimo pozytywnych czynników niektóre instytucje finansowe robią błędy informacyjne, czy generują nieuczciwe opłaty. W artykule poznasz podstawowe techniki analizy kredytu i znacznie lepiej zabezpieczysz interesy finansowe.

Read More

Kredyt konsolidacyjny - mBank.

Warunki kredytu konsolidacyjnego w mBanku.

Kredyt konsolidacyjny oferowany przez mBank jest kredytem z oprocentowaniem wynoszącym 8,79% w skali roku. Za jego udzielenie trzeba zapłacić tytułem prowizji 6,99% kwoty zobowiązania. Zakres kwot jakie udostępnia ten bank to przedział od 10 000 złotych do maksymalnie 180 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym do 96 miesięcy. Kwota kredytu konsolidacyjnego jaką chcemy wziąć w ramach tej oferty wynosi 180 000 złotych. Zamierzamy to zobowiązanie rozłożyć na okres spłaty wynoszący 96 miesięcy. Dla takiego zobowiązania Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 11,26%. Każda z 96 rat miesięcznych będzie po około 2 800 złotych. Kwota całkowita jaką przyjdzie spłacić kredytobiorcy wynosi 268 842 złote, z czego suma spłacanych odsetek jest równa 76 260 złotych. Oferta jest dosyć ciekawa i cieszy się popularnością wśród osób szukających kredytu konsolidacyjnego na dobrych warunkach.

Read More