Bierzemy kredyt w wysokości 150 tysięcy złotych na okres 120 miesięcy.

Decydując się na kredyt na kwotę 150 tysięcy złotych każdy kredytobiorca powinien porównać ze sobą co najmniej dwie oferty takiego zobowiązania, aby móc wybrać tą, która będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Sprawdźmy dwie z takich ofert, które cieszą się sporą popularnością wśród kredytobiorców.

Read More

Lokaty na które dziś zaleca się zwrócić zainteresowanie

Na dzień obecny najlepszym trybem oszczędzania jest dopasowanie so siebie lokaty bankowej. Propozycja bardzo dobra, bezpieczne odkładanie pieniądza i o to chodzi, aby świadomie i konsekwentnie dążyć do swojego celu. Zawsze bezpieczniej jest mieć coś na tak zwaną czarną godzinę, a skoro dziś są takie możliwości, warto korzystać.

Read More

Najlepsze lokaty bankowe.

Lokaty ze stałym oprocentowaniem.

Lokata w Banku Millennium- Lokata Lubię to Polecam, jest dosyć ciekawą ofertą skierowaną do tych klientów, którzy posiadają w banku konto. Lokata zakładana jest w walucie Polskiej. Zakładając lokatę na minimum trzy miesiące można liczyć na stałe oprocentowanie w wysokości 4%. Odsetki kapitalizowane są co kwartał. Kwota minimalna jaka jest potrzebna, aby można było otworzyć lokatę to jedyne pięćset złotych. Maksymalnie na lokatę możemy wpłacić dziesięć tysięcy złotych. Oferta skierowana jest dla dwóch grup klientów, którzy posiadają konto i skutecznie polecą to konto znajomym albo jako nowi klienci banku zostali przez kogoś poleceni. Takie osoby mogą liczyć na dodatkowe warunki, chociażby na realizację płatności bezgotówkowych kartą Blikiem. Nest Lokata Witaj w Nest Banku jest lokatą w polskich złotówkach jaką minimalnie możemy założyć na okres trzech miesięcy. Podobnie jak w Banku Millennium tutaj również oprocentowanie jest stałe i wynosi 4%, a kapitalizacja odsetek ma miejsce po trzech miesiącach. Minimalna kwota jaką można wpłacić na lokatę to tysiąc złotych zaś maksymalna dziesięć tysięcy złotych. Oferta skierowana jest do klientów, którzy posiadają w banku konto. Co ważne lokatę można założyć za pomocą systemu bankowości internetowej banku. Jedna osoba może założyć tylko jedną tego typu lokatę.

Read More