Czy możesz wcześniej spłacić pożyczkę?

Decydując się na spłatę kredytu we wcześniejszym terminie, często sprawia iż można zaoszczędzić sporo pieniędzy zobacz na 17bankow.com gdzie i w jaki sposób można to zrobić, które zostałyby zmarnowane na odsetki. Jednak niektórzy kredytodawcy naliczają wysokie kary za wcześniejszą spłatę, które mogą sprawić, że wcześniejsza spłata będzie kosztowna, a tym samym – średnio opłacalna.

Read More

Czy tylko korzyści wynikają z lokaty?

O jakich najważniejszych czynnikach warto powiedzieć w przypadku założenia odpowiedniej lokaty? Istnieją na pewno dość spora ilość. Z pewnością każdy bank na świecie jest w stanie reklamować swoje własne produkty finansowe i usługi na każdy możliwy sposób. Idealne medium w tej chwili to oczywiście ulotki, telewizja, radio oraz Internet. Z pewnością spot reklamowy może składać się z określonej liczby zalet. Jednak dość często można znaleźć ukryte minusy. W dużym skrócie należy sobie uświadomić to, że tak właściwie banki w sprytny sposób próbują uzyskać nowego klienta.

Read More

Jak przygotować budżet domowy na kredyt gotówkowy?

Przygotowanie budżetu domowego na zaciągnięcie nawet krótkoterminowego kredytu gotówkowego to zadanie obowiązkowe, aby uniknąć problemów ekonomicznych w przyszłości. Pożyczki gotówkowe charakteryzują się aktualnie bardzo dużym bezpieczeństwem. Pomimo pozytywnych czynników niektóre instytucje finansowe robią błędy informacyjne, czy generują nieuczciwe opłaty. W artykule poznasz podstawowe techniki analizy kredytu i znacznie lepiej zabezpieczysz interesy finansowe.

Read More