Kredyt gotówkowy 1 500 złotych na pół roku.

Najlepsze oferty kredytów gotówkowych dla kwoty 1 500 złotych.

Decydując się na kredyt gotówkowy w wysokości 1 500 złotych z okresem spłaty wynoszącym pół roku warto zastanowić się nad propozycją przygotowaną przez Bank Pocztowy. Tutaj kredyt wygeneruje nam koszt w wysokości 282 złotych, a raty miesięczne jakie przyjdzie nam wpłacać do banku będą po 297 złotych każda. Minimalna kwota kredytu w tym banku zaczyna się już od 300 złotych. Maksymalnie możemy pożyczyć 100 000 złotych. Kredyt możemy rozłożyć na okres kredytowania od 1 do 96 miesięcy. Ten sam kredyt zaciągnięty w mBanku będzie nas kosztował 282 złote. Każda z miesięcznych rat będzie po 297 złotych. Zakres kwot udostępnionych przez ten bank to przedział od 500 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Minimalny okres kredytowania wynosi 3 miesiące, a maksymalny 96 miesięcy. Nest Bank oferuje kredyt gotówkowy w przypadku którego raty miesięczne będą po 298 złotych. Koszt kredytu tutaj będzie równy 288 złotych, co oznacza, że kredytobiorca będzie mieć całkowitą kwotę do spłacenia w wysokości 1 788 złotych. Zakres kwot tutaj to przedział od 1 200 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 6 do 120 miesięcy, zobacz na kredytomania.eu jak mądrze wybrać kredyt.

Read More

Czy możesz wcześniej spłacić pożyczkę?

Decydując się na spłatę kredytu we wcześniejszym terminie, często sprawia iż można zaoszczędzić sporo pieniędzy zobacz na 17bankow.com gdzie i w jaki sposób można to zrobić, które zostałyby zmarnowane na odsetki. Jednak niektórzy kredytodawcy naliczają wysokie kary za wcześniejszą spłatę, które mogą sprawić, że wcześniejsza spłata będzie kosztowna, a tym samym – średnio opłacalna.

Read More

Czy tylko korzyści wynikają z lokaty?

O jakich najważniejszych czynnikach warto powiedzieć w przypadku założenia odpowiedniej lokaty? Istnieją na pewno dość spora ilość. Z pewnością każdy bank na świecie jest w stanie reklamować swoje własne produkty finansowe i usługi na każdy możliwy sposób. Idealne medium w tej chwili to oczywiście ulotki, telewizja, radio oraz Internet. Z pewnością spot reklamowy może składać się z określonej liczby zalet. Jednak dość często można znaleźć ukryte minusy. W dużym skrócie należy sobie uświadomić to, że tak właściwie banki w sprytny sposób próbują uzyskać nowego klienta.

Read More