Rozsądne gospodarowanie środkami z chwilówek.

Wykorzystanie środków dodatkowych pochodzących z chwilówki to ważny krok. Pożyczkę co prawda otrzymujemy na dowolny cel, ale musimy mieć świadomość, że jest to zobowiązanie, które będzie nas sporo kosztować. Dlaczego warto myśleć, jak wydamy otrzymaną gotówkę? Jakich sytuacji unikać by późniejszy etap spłaty przebiegał bez zakłóceń. Postaramy się w tym artykule podpowiedzieć wam jak wydawać środki pożyczone oraz podamy kilka cennych wskazówek.

Read More

Słowniczek najważniejszych pojęć dotyczących kredytów hipotecznych

Początkujący kredytobiorca bardzo często nie orientuje się w pojęciach stosowanych przez banki. Odczytanie formularza informacyjnego, a także przeliczenie wszystkich wskaźników wymaga nie tylko dużej wiedzy, ale faktycznego doświadczenia. Przez to ponad połowa wszystkich podpisanych umów kredytów hipotecznych wychodzi przez pośredników. W artykule poznasz najważniejsze pojęcia związane z kredytem hipotecznym wraz z krótkim omówieniem, warto dobrze poznać temat zanim się na coś zdecydujemy, sprawdź na http://www.zarabiaj-z-nami.com.pl.

Wskaźnik podstawowy do porównywania kredytów hipotecznych, ale z drugiej strony zawodny. Dlaczego? RRSO wprowadza błąd przy wyborze rat malejących zamiast rosnących i przy niedopasowaniu terminów spłat porównywanych zobowiązań. Krótko mówiąc RRSO można uznać jedynie za podstawę do wyodrębnienia wszystkich kosztów kredytu hipotecznego.

Read More

Jak uzyskać kredyt samochodowy na auto używane

Często decydujemy się na kupno auta używanego na kredyt jednak nie zawsze wiemy w jaki sposób sfinansować jego zakup i jakie formalności nas czekają. Warto wcześniej dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej abyśmy nie musieli później żałować podjętej decyzji. Proces ubiegania się o kredyt na aut używane warto jest podzielić na kilka etapów, które warto przeanalizować krok po kroku, najpierw należy znaleźć na www.17bankow.com.

Jak wiemy za fabrycznie nowy samochód, należący np. do segmentu aut kompaktowych, musimy zapłacić - w zależności od marki i poziomu wyposażenia - od ok. 70 000 do nawet 100 000 zł. Na szczęście używany samochód z tego samego segmentu będzie zdecydowanie tańszy nawet o kilkadziesiąt tysięcy zł. Zakup samochodu używanego możemy sfinansować gotówką lub kredytem.

Read More