Jak uzyskać kredyt samochodowy na auto używane

Często decydujemy się na kupno auta używanego na kredyt jednak nie zawsze wiemy w jaki sposób sfinansować jego zakup i jakie formalności nas czekają. Warto wcześniej dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej abyśmy nie musieli później żałować podjętej decyzji. Proces ubiegania się o kredyt na aut używane warto jest podzielić na kilka etapów, które warto przeanalizować krok po kroku, najpierw należy znaleźć na www.17bankow.com.

Jak wiemy za fabrycznie nowy samochód, należący np. do segmentu aut kompaktowych, musimy zapłacić - w zależności od marki i poziomu wyposażenia - od ok. 70 000 do nawet 100 000 zł. Na szczęście używany samochód z tego samego segmentu będzie zdecydowanie tańszy nawet o kilkadziesiąt tysięcy zł. Zakup samochodu używanego możemy sfinansować gotówką lub kredytem.

Read More

Kredyt gotówkowy 1 500 złotych na pół roku.

Najlepsze oferty kredytów gotówkowych dla kwoty 1 500 złotych.

Decydując się na kredyt gotówkowy w wysokości 1 500 złotych z okresem spłaty wynoszącym pół roku warto zastanowić się nad propozycją przygotowaną przez Bank Pocztowy. Tutaj kredyt wygeneruje nam koszt w wysokości 282 złotych, a raty miesięczne jakie przyjdzie nam wpłacać do banku będą po 297 złotych każda. Minimalna kwota kredytu w tym banku zaczyna się już od 300 złotych. Maksymalnie możemy pożyczyć 100 000 złotych. Kredyt możemy rozłożyć na okres kredytowania od 1 do 96 miesięcy. Ten sam kredyt zaciągnięty w mBanku będzie nas kosztował 282 złote. Każda z miesięcznych rat będzie po 297 złotych. Zakres kwot udostępnionych przez ten bank to przedział od 500 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Minimalny okres kredytowania wynosi 3 miesiące, a maksymalny 96 miesięcy. Nest Bank oferuje kredyt gotówkowy w przypadku którego raty miesięczne będą po 298 złotych. Koszt kredytu tutaj będzie równy 288 złotych, co oznacza, że kredytobiorca będzie mieć całkowitą kwotę do spłacenia w wysokości 1 788 złotych. Zakres kwot tutaj to przedział od 1 200 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 6 do 120 miesięcy, zobacz na kredytomania.eu jak mądrze wybrać kredyt.

Read More

Czy możesz wcześniej spłacić pożyczkę?

Decydując się na spłatę kredytu we wcześniejszym terminie, często sprawia iż można zaoszczędzić sporo pieniędzy zobacz na 17bankow.com gdzie i w jaki sposób można to zrobić, które zostałyby zmarnowane na odsetki. Jednak niektórzy kredytodawcy naliczają wysokie kary za wcześniejszą spłatę, które mogą sprawić, że wcześniejsza spłata będzie kosztowna, a tym samym – średnio opłacalna.

Read More