Kredyt konsolidacyjny - mBank.

Warunki kredytu konsolidacyjnego w mBanku.

Kredyt konsolidacyjny oferowany przez mBank jest kredytem z oprocentowaniem wynoszącym 8,79% w skali roku. Za jego udzielenie trzeba zapłacić tytułem prowizji 6,99% kwoty zobowiązania. Zakres kwot jakie udostępnia ten bank to przedział od 10 000 złotych do maksymalnie 180 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym do 96 miesięcy. Kwota kredytu konsolidacyjnego jaką chcemy wziąć w ramach tej oferty wynosi 180 000 złotych. Zamierzamy to zobowiązanie rozłożyć na okres spłaty wynoszący 96 miesięcy. Dla takiego zobowiązania Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 11,26%. Każda z 96 rat miesięcznych będzie po około 2 800 złotych. Kwota całkowita jaką przyjdzie spłacić kredytobiorcy wynosi 268 842 złote, z czego suma spłacanych odsetek jest równa 76 260 złotych. Oferta jest dosyć ciekawa i cieszy się popularnością wśród osób szukających kredytu konsolidacyjnego na dobrych warunkach.

Read More

Jak ubiegać się o kredyt na samochód

Nowy samochód to marzenie każdego z nas. Nie zawsze jednak stać nas na kupno nowego auta jednak na szczęście możemy skorzystać z pomocy banków które w tej kwestii przygotowały dla nas mnóstwo interesujących ofert. Zanim jednak podejmiemy tą ostateczna decyzje powinniśmy zapoznać się z kilkoma ofertami w różnych bankach dzięki temu z pewnością wybierzemy tą ofertę która będzie dla nas najbardziej korzystna.

Jest przynajmniej kilka form umożliwiających staranie się o wsparcie finansowe na kupno samochodu. Banki, instytucje finansowe oraz inne tego typu placówki posiadają swoje strony internetowe które w łatwy sposób umożliwią nam dostęp do produktów. Jednak nawet w sytuacji kiedy ta oferta będzie najbardziej jasna i przejrzysta i tak warto umówić się na spotkanie z konsultantem który z pewnością rozwieje wszystkie nasze wątpliwości, a nawet podpowie które rozwiązanie będzie dla nas najlepsze.

Read More

Lokata 5 000 złotych na 3 miesiące.

Lokata na start w Plus Banku.

Plus Bank należy do grona banków komercyjnych jakie działają w Polsce. Jest to bank z siedzibą główną w Warszawie. Plus Bank założono w 1991 roku w Poznaniu. Jako bank detaliczny zajmuje się udzielaniem kredytów gotówkowych jak też przyjmuje terminowe depozyty. Z oferty banku korzystają również większe korporacje. Jedną z propozycji na oszczędzanie jest lokata na star z oprocentowanie 4% w skali roku. Jak widać wysokość oprocentowania w porównaniu z innymi ofertami na jakie możemy trafić jest bardzo duża. Zakładając lokatę na star na kwotę 5 000 złotych na okres 3 miesięcy zarobimy około 40 złotych. Zakres kwot jakie możemy wpłacić na tą lokatę obejmuje przedział od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Jest to oferta przygotowana dla wszystkich klientów banku. Można ją założyć w oddziale lub online. Do założenia tej lokaty będzie nam potrzebne konto w banku. Oprocentowanie wkładu na lokacie jest stałe z miesięczną kapitalizacją odsetek. Jeden klient może założyć tylko jedną lokatę na start. Zerwanie lokaty skutkuje całkowitą utratą odsetek. Wkład objęty jest natomiast gwarancją BFG.

Read More