Jak przygotować budżet domowy na kredyt gotówkowy?

Przygotowanie budżetu domowego na zaciągnięcie nawet krótkoterminowego kredytu gotówkowego to zadanie obowiązkowe, aby uniknąć problemów ekonomicznych w przyszłości. Pożyczki gotówkowe charakteryzują się aktualnie bardzo dużym bezpieczeństwem. Pomimo pozytywnych czynników niektóre instytucje finansowe robią błędy informacyjne, czy generują nieuczciwe opłaty. W artykule poznasz podstawowe techniki analizy kredytu i znacznie lepiej zabezpieczysz interesy finansowe.

Read More

Kredyt konsolidacyjny - mBank.

Warunki kredytu konsolidacyjnego w mBanku.

Kredyt konsolidacyjny oferowany przez mBank jest kredytem z oprocentowaniem wynoszącym 8,79% w skali roku. Za jego udzielenie trzeba zapłacić tytułem prowizji 6,99% kwoty zobowiązania. Zakres kwot jakie udostępnia ten bank to przedział od 10 000 złotych do maksymalnie 180 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym do 96 miesięcy. Kwota kredytu konsolidacyjnego jaką chcemy wziąć w ramach tej oferty wynosi 180 000 złotych. Zamierzamy to zobowiązanie rozłożyć na okres spłaty wynoszący 96 miesięcy. Dla takiego zobowiązania Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 11,26%. Każda z 96 rat miesięcznych będzie po około 2 800 złotych. Kwota całkowita jaką przyjdzie spłacić kredytobiorcy wynosi 268 842 złote, z czego suma spłacanych odsetek jest równa 76 260 złotych. Oferta jest dosyć ciekawa i cieszy się popularnością wśród osób szukających kredytu konsolidacyjnego na dobrych warunkach.

Read More

Jak ubiegać się o kredyt na samochód

Nowy samochód to marzenie każdego z nas. Nie zawsze jednak stać nas na kupno nowego auta jednak na szczęście możemy skorzystać z pomocy banków które w tej kwestii przygotowały dla nas mnóstwo interesujących ofert. Zanim jednak podejmiemy tą ostateczna decyzje powinniśmy zapoznać się z kilkoma ofertami w różnych bankach dzięki temu z pewnością wybierzemy tą ofertę która będzie dla nas najbardziej korzystna.

Jest przynajmniej kilka form umożliwiających staranie się o wsparcie finansowe na kupno samochodu. Banki, instytucje finansowe oraz inne tego typu placówki posiadają swoje strony internetowe które w łatwy sposób umożliwią nam dostęp do produktów. Jednak nawet w sytuacji kiedy ta oferta będzie najbardziej jasna i przejrzysta i tak warto umówić się na spotkanie z konsultantem który z pewnością rozwieje wszystkie nasze wątpliwości, a nawet podpowie które rozwiązanie będzie dla nas najlepsze.

Read More