Najlepsze lokaty bankowe.

Lokaty ze stałym oprocentowaniem.

Lokata w Banku Millennium- Lokata Lubię to Polecam, jest dosyć ciekawą ofertą skierowaną do tych klientów, którzy posiadają w banku konto. Lokata zakładana jest w walucie Polskiej. Zakładając lokatę na minimum trzy miesiące można liczyć na stałe oprocentowanie w wysokości 4%. Odsetki kapitalizowane są co kwartał. Kwota minimalna jaka jest potrzebna, aby można było otworzyć lokatę to jedyne pięćset złotych. Maksymalnie na lokatę możemy wpłacić dziesięć tysięcy złotych. Oferta skierowana jest dla dwóch grup klientów, którzy posiadają konto i skutecznie polecą to konto znajomym albo jako nowi klienci banku zostali przez kogoś poleceni. Takie osoby mogą liczyć na dodatkowe warunki, chociażby na realizację płatności bezgotówkowych kartą Blikiem. Nest Lokata Witaj w Nest Banku jest lokatą w polskich złotówkach jaką minimalnie możemy założyć na okres trzech miesięcy. Podobnie jak w Banku Millennium tutaj również oprocentowanie jest stałe i wynosi 4%, a kapitalizacja odsetek ma miejsce po trzech miesiącach. Minimalna kwota jaką można wpłacić na lokatę to tysiąc złotych zaś maksymalna dziesięć tysięcy złotych. Oferta skierowana jest do klientów, którzy posiadają w banku konto. Co ważne lokatę można założyć za pomocą systemu bankowości internetowej banku. Jedna osoba może założyć tylko jedną tego typu lokatę.

Read More

Credit Agricole Bank Polska.

Credit Agricole Bank Polska .

Credit Agricole Bank Polska został założony w 1991 roku. Siedziba główna banku znajduje się we Wrocławiu. Prezesem banku obecnie jest Romuald Szeliga. Jest jednym z banków uniwersalnych jakie działają na terenie naszego kraju. W całości wniesiony kapitał własny wynosi 699 milionów. Zyski netto przekraczają 91 tysięcy. Credit Agricole Bank Polska SA jest bankiem detalicznym, jaki nastawia się przede wszystkim na obsługę finansową klienta indywidualnego, na przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Bankowość jaką prowadzi bank w ramach biznesu prowadzony jest na linii bankowości detalicznej i kredytach konsumenckich. Bank obecnie ma bardzo dobrze rozbudowaną sieć placówek własnych jak też i placówek partnerskich na terenie całej Polski.

Read More

Jak zabezpieczyć naszą przyszłość?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co byś zrobił, gdybyś z dnia na dzień stracił pracę, zachorował, lub spotkałoby to kogoś z Twojej rodziny? To oczywiście rzeczy, których nikt z nas nie lubi sobie wyobrażać, raczej wolimy o nich w ogóle nie myśleć. Jak jednak możemy przeciwdziałać takim momentom? W żaden sposób oczywiście. Możemy natomiast zabezpieczyć się na ich ewentualność, a do tego jest już nam potrzebne przemyślenie takiej sytuacji i postaranie się o to, by przyszłość nie była w stanie nas totalnie zaskoczyć. Ostatecznie nawet pozytywne wydarzenia - jak niespodziewane dziecko - są często takimi, które wymagają od nas nakładów finansowych. Warto więc jednak przełamać się i poświęcić chwilę na to, by przemyśleć, jak wyglądałby scenariusz takiej sytuacji i co mogę zrobić dzisiaj, by nie dopuścić do tego najczarniejszego scenariusza.

Read More