Jak ubiegać się o kredyt na samochód

Nowy samochód to marzenie każdego z nas. Nie zawsze jednak stać nas na kupno nowego auta jednak na szczęście możemy skorzystać z pomocy banków które w tej kwestii przygotowały dla nas mnóstwo interesujących ofert. Zanim jednak podejmiemy tą ostateczna decyzje powinniśmy zapoznać się z kilkoma ofertami w różnych bankach dzięki temu z pewnością wybierzemy tą ofertę która będzie dla nas najbardziej korzystna.

Jest przynajmniej kilka form umożliwiających staranie się o wsparcie finansowe na kupno samochodu. Banki, instytucje finansowe oraz inne tego typu placówki posiadają swoje strony internetowe które w łatwy sposób umożliwią nam dostęp do produktów. Jednak nawet w sytuacji kiedy ta oferta będzie najbardziej jasna i przejrzysta i tak warto umówić się na spotkanie z konsultantem który z pewnością rozwieje wszystkie nasze wątpliwości, a nawet podpowie które rozwiązanie będzie dla nas najlepsze.

Read More

Lokata 5 000 złotych na 3 miesiące.

Lokata na start w Plus Banku.

Plus Bank należy do grona banków komercyjnych jakie działają w Polsce. Jest to bank z siedzibą główną w Warszawie. Plus Bank założono w 1991 roku w Poznaniu. Jako bank detaliczny zajmuje się udzielaniem kredytów gotówkowych jak też przyjmuje terminowe depozyty. Z oferty banku korzystają również większe korporacje. Jedną z propozycji na oszczędzanie jest lokata na star z oprocentowanie 4% w skali roku. Jak widać wysokość oprocentowania w porównaniu z innymi ofertami na jakie możemy trafić jest bardzo duża. Zakładając lokatę na star na kwotę 5 000 złotych na okres 3 miesięcy zarobimy około 40 złotych. Zakres kwot jakie możemy wpłacić na tą lokatę obejmuje przedział od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Jest to oferta przygotowana dla wszystkich klientów banku. Można ją założyć w oddziale lub online. Do założenia tej lokaty będzie nam potrzebne konto w banku. Oprocentowanie wkładu na lokacie jest stałe z miesięczną kapitalizacją odsetek. Jeden klient może założyć tylko jedną lokatę na start. Zerwanie lokaty skutkuje całkowitą utratą odsetek. Wkład objęty jest natomiast gwarancją BFG.

Read More

Bierzemy kredyt w wysokości 150 tysięcy złotych na okres 120 miesięcy.

Decydując się na kredyt na kwotę 150 tysięcy złotych każdy kredytobiorca powinien porównać ze sobą co najmniej dwie oferty takiego zobowiązania, aby móc wybrać tą, która będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Sprawdźmy dwie z takich ofert, które cieszą się sporą popularnością wśród kredytobiorców.

Read More