Lokata 5 000 złotych na 3 miesiące.

Lokata na start w Plus Banku.

Plus Bank należy do grona banków komercyjnych jakie działają w Polsce. Jest to bank z siedzibą główną w Warszawie. Plus Bank założono w 1991 roku w Poznaniu. Jako bank detaliczny zajmuje się udzielaniem kredytów gotówkowych jak też przyjmuje terminowe depozyty. Z oferty banku korzystają również większe korporacje. Jedną z propozycji na oszczędzanie jest lokata na star z oprocentowanie 4% w skali roku. Jak widać wysokość oprocentowania w porównaniu z innymi ofertami na jakie możemy trafić jest bardzo duża. Zakładając lokatę na star na kwotę 5 000 złotych na okres 3 miesięcy zarobimy około 40 złotych. Zakres kwot jakie możemy wpłacić na tą lokatę obejmuje przedział od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Jest to oferta przygotowana dla wszystkich klientów banku. Można ją założyć w oddziale lub online. Do założenia tej lokaty będzie nam potrzebne konto w banku. Oprocentowanie wkładu na lokacie jest stałe z miesięczną kapitalizacją odsetek. Jeden klient może założyć tylko jedną lokatę na start. Zerwanie lokaty skutkuje całkowitą utratą odsetek. Wkład objęty jest natomiast gwarancją BFG.

Read More

Bierzemy kredyt w wysokości 150 tysięcy złotych na okres 120 miesięcy.

Decydując się na kredyt na kwotę 150 tysięcy złotych każdy kredytobiorca powinien porównać ze sobą co najmniej dwie oferty takiego zobowiązania, aby móc wybrać tą, która będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Sprawdźmy dwie z takich ofert, które cieszą się sporą popularnością wśród kredytobiorców.

Read More

Lokaty na które dziś zaleca się zwrócić zainteresowanie

Na dzień obecny najlepszym trybem oszczędzania jest dopasowanie so siebie lokaty bankowej. Propozycja bardzo dobra, bezpieczne odkładanie pieniądza i o to chodzi, aby świadomie i konsekwentnie dążyć do swojego celu. Zawsze bezpieczniej jest mieć coś na tak zwaną czarną godzinę, a skoro dziś są takie możliwości, warto korzystać.

Read More