Lokaty na które dziś zaleca się zwrócić zainteresowanie

Na dzień obecny najlepszym trybem oszczędzania jest dopasowanie so siebie lokaty bankowej. Propozycja bardzo dobra, bezpieczne odkładanie pieniądza i o to chodzi, aby świadomie i konsekwentnie dążyć do swojego celu. Zawsze bezpieczniej jest mieć coś na tak zwaną czarną godzinę, a skoro dziś są takie możliwości, warto korzystać.

Read More

Najlepsze lokaty bankowe.

Lokaty ze stałym oprocentowaniem.

Lokata w Banku Millennium- Lokata Lubię to Polecam, jest dosyć ciekawą ofertą skierowaną do tych klientów, którzy posiadają w banku konto. Lokata zakładana jest w walucie Polskiej. Zakładając lokatę na minimum trzy miesiące można liczyć na stałe oprocentowanie w wysokości 4%. Odsetki kapitalizowane są co kwartał. Kwota minimalna jaka jest potrzebna, aby można było otworzyć lokatę to jedyne pięćset złotych. Maksymalnie na lokatę możemy wpłacić dziesięć tysięcy złotych. Oferta skierowana jest dla dwóch grup klientów, którzy posiadają konto i skutecznie polecą to konto znajomym albo jako nowi klienci banku zostali przez kogoś poleceni. Takie osoby mogą liczyć na dodatkowe warunki, chociażby na realizację płatności bezgotówkowych kartą Blikiem. Nest Lokata Witaj w Nest Banku jest lokatą w polskich złotówkach jaką minimalnie możemy założyć na okres trzech miesięcy. Podobnie jak w Banku Millennium tutaj również oprocentowanie jest stałe i wynosi 4%, a kapitalizacja odsetek ma miejsce po trzech miesiącach. Minimalna kwota jaką można wpłacić na lokatę to tysiąc złotych zaś maksymalna dziesięć tysięcy złotych. Oferta skierowana jest do klientów, którzy posiadają w banku konto. Co ważne lokatę można założyć za pomocą systemu bankowości internetowej banku. Jedna osoba może założyć tylko jedną tego typu lokatę.

Read More

Credit Agricole Bank Polska.

Credit Agricole Bank Polska .

Credit Agricole Bank Polska został założony w 1991 roku. Siedziba główna banku znajduje się we Wrocławiu. Prezesem banku obecnie jest Romuald Szeliga. Jest jednym z banków uniwersalnych jakie działają na terenie naszego kraju. W całości wniesiony kapitał własny wynosi 699 milionów. Zyski netto przekraczają 91 tysięcy. Credit Agricole Bank Polska SA jest bankiem detalicznym, jaki nastawia się przede wszystkim na obsługę finansową klienta indywidualnego, na przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Bankowość jaką prowadzi bank w ramach biznesu prowadzony jest na linii bankowości detalicznej i kredytach konsumenckich. Bank obecnie ma bardzo dobrze rozbudowaną sieć placówek własnych jak też i placówek partnerskich na terenie całej Polski.

Read More